Kıbrıs Transfer Kurumsal

Kıbrıs Transfer firması olarak Güvenli, Konforlu ve Ekonomik ulaşım ilkelerini...

Kıbrıs Transfer Hakkında

Kıbrıs Transfer Şirketi

Kıbrıs Transfer firması olarak Güvenli, Konforlu ve Ekonomik ulaşım ilkelerini benimsemiş olup, havalimanı otel transferleri, kurumsal (MICE) transferler ve Soförlü Araç Kiralama hizmetlerimize ek olarak 2018 yılından itibaren Kıbrıs şehir turları hizmetini vermekteyiz.

Kıbrıs bölgesinde sezonda yüksek talep gören lokasyonlara her saat özel transfer hizmeti ile hızlı ve ekonomik ulaşım sağlamaktayız.

Son model, temiz ve kaliteli araçlarımız, güler yüzlü şoförlerimiz, misafirlerimize her zaman benzersiz bir ulaşım deneyimi sağlamayı hedefleyen 7/24 transfer operasyon departmanımız, yabancı dil bilen şoför, operasyon ve karşılama ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize mükemmel bir tatilin başlangıcını ve uğurlamasını sağlamaktadır.

Kıbrıs Transfer olarak Toplantı & Kongre (MICE) organizasyonlarınızda, kurumsal transfer ve tur taleplerinizde de özenle hizmet vermekteyiz. Filomuzda her sınıf araç bulunmakta olup Kıbrıs transfer ailesi her havalimanı yolcusu için hizmet vermektedir. Firmamız uzun zamandır ulaşım sektöründe faaliyet göstermektedir. Resmi web adresimiz http://www.kibristatiltransfer.com  olmakla birlikte hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden her türlü rezervasyon taleplerini iletebileceğiniz gibi +90 (548) 860 18 18 numaralı çağrı merkezimizden 365 gün 24 saat destek vermekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yardım & Destek

7 / 24 Destek

+90 (548) 860 18 18

Bizi Takip Edin

Tüm Hakkı Saklıdır © | Tasarım ve Yazılım: RikaSoft