MICE Organizasyonları

Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions (Toplantı, Teşvik Etkinlikleri, Konferans ve Fuarlar)

Kıbrıs'ta MICE Deneyimi Yaşayın

MICE Nedir?

Tam ismi Meeting, Incentive, Congress, Events olan, toplantılar, teşvik gezileri, kongreler ve sergiler anlamına gelen MICE, bütün bu sayılan faaliyetleri yapan firmaları tanımlamak için kullanılmaktadır. Bu anlamı ile MICE, bütün dünyada ve Kıbrıs'ta hızla gelişen organizasyon faaliyetleridir. Bu faaliyetlerde Kıbrıs Transfer olarak, sizlere eksiksiz bir MICE organizasyonu sunmak için sizlerin yanında olacağız.

 

 

 

MICE Faaliyet Alanları

Bu sektörün birinci faaliyet alanı toplantı organizasyonlarıdır. Bu kapsamda, firmaların, iş ortakları ile ya da sosyal paydaları ile bir araya gelerek, şirketin gelişmelerini basınla paylaşmak veya yeni bir ürün tanıtımını yapmak üzere yapılacak etkinlikler planlanmaktadır. Bu anlamda basın toplantıları düzenlemek, bayi toplantıları yapmak, eğitim toplantıları düzenlemek, şirket toplantıları veya motivasyon toplantıları organize etmek hatta road show’lar yapmak ve hedef kitle ile yüz yüze gelerek, yeni iş modelleri yaratmak ve trendleri takip etmek MICE aktivitelerinin başında gelir.

MICE sektörünün ikinci faaliyet alanı, teşvik gezileri düzenleme organizasyonlarıdır. Bu hem şirket içi motivasyonu yükseltmek için hem şirket içi eğitimlerde fark yaratmak için yapılmaktadır. Ülke dışında yapılacak toplantıları ve yolculukları organize etmek önemli bir MICE aktivitesidir.

Sektörün bir diğer faaliyet alanı kongre organizasyonlarıdır. Ülke içinde veya ülke dışında yapılacak konferanslara, kongrelere ya da seminerlere katılmak veya bu tür organizasyonlar düzenlemek ciddi bir MICE aktivitesidir. Bu alanda sempozyum, çalıştay, konferans organizasyonları ve ulusal veya uluslararası kongreler düzenlenmektedir.

Nihayet sektörün son faaliyet alanı sergi organizasyonlarıdır. Çeşitli açılış törenleri, ödül törenleri, kurumsal yıl dönümleri veya yeni yıl kutlamaları, açık alan ekinlikleri, spor karşılaşmaları, özel davetler ve sosyal sorumluluk projeleri birer MICE aktivitesidir. Tüm bu aktivitelerde Kıbrıs Transfer olarak, sorunsuz bir MICE deneyimi sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Mice Talep Formu

Yardım & Destek

7 / 24 Destek

+90 (548) 860 18 18

Bizi Takip Edin

Tüm Hakkı Saklıdır © | Tasarım ve Yazılım: RikaSoft