Sık Sorulan Sorular

 
 
 

 

Transfer aracında başka bir müşteri olacak mı veya başka bir otele uğrayacak mı?

Hayır, tüm transferlerimiz özel transfer olup kesinlikle paylaşımlı (shuttle) transfer değildir. Aracınızda siz veya sizin belirleyeceğiniz misafirler haricinde kimse olmaz.

 
Listenizde olmayan bir lokasyona gitmek veya alınmak istersem ne yapmalıyım?

Sistemimizde kayıtlı olan lokasyonlar çok kullanılan lokasyonlardır eğer transfer ihtiyacınız listemizde olmayan bir lokasyona gitmek veya listemizde olmayan bir lokasyondan alınmak ise bize telefon ederek veya e-mail atarak ulaşabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 
Araçlarınızda çocuk koltuğu var mı ?

Tüm araçlarımızda talep edildiği takdirde çocuk koltuğu ücretsiz olarak bulundurulmaktadır.

 
Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?

Rezervasyon sırasında vermiş olduğunuz isimle, şoförümüz sizi karşılama noktasında bekleyecektir. Eğer kalabalık esnasında bordu görememe durumu olursa telefonla bizi aradığınız takdirde sizi şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendiriyoruz.

 
Otelden Havaalanına giderken transfer saatini nasıl seçmeliyim?

Lütfen transfer saatini seçerken havalimanı transferlerinde uçuş saatinden 2 saat önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmayınız. Araç sizin seçmiş olduğunuz saatte sizi alacaktır.

 
Transfer esnasında başka noktaya uğranabilir mi?

Transfer alınış noktanızdan bırakılış noktasına kadar yapılmaktadır. Transferde duraklama yapılamamaktadır. Araç bırakılış noktasına duraklamasız gitmektedir.

 
Eğer uçağım rötar yaparsa ya da erken inerse?

Biz rezervasyon sırasında verdiğiniz uçuş numaranızdan uçuşunuzu takip ediyoruz. Uçağınız rötar yaparsa şoförünüz uçağınız alana inene kadar bekleyecektir. Bu durumda ek bir ücret ödemeniz gerekmez. Fakat uçuşunuz da planlana göre büyük bir değişiklik oldu ise bize eposta veya telefon ile bildirmeniz gereklidir.

 
Ne kadar önceden rezervasyon yaptırmalıyım?

Ortalama 24 saat önce rezervasyonunuzu tamamlamış olmalısınız.

 
Nasıl ödeme yapabilirim?

Online Rezervasyonun bölümünün son adımında kredi kartı ile ödeme seçeneği ile veya araç içerisinde nakit olarak yapabilirsiniz.

 
Rezervasyonu mu iptal edebilir miyim?

Evet, uçak saatinize veya otelden alınış saatinize 12 saat kala rezervasyonunuzu ücretsiz iptal edebilirsin. Para iadeniz en kısa sürede ödeme metodunuza göre size iade edilmektedir.

 
Transfer saatim veya tarihim değişirse ne yapmalıyım?

Bizi arayarak veya e-mail atarak bildirmeniz durumunda, transferiniz yeni tarih ve saate göre güncellenecektir.

 
Uçuşum iptal olursa ne yapacağım? 

Sizden kaynaklı olmayan bir uçuş iptali durumunda paranız iade edilecektir. Lütfen uçuş iptalinizi bize eposta ya da telefon yoluyla bildiriniz.

 
Rezervasyonu nasıl yapabilirim?

Rezervasyon için web sayfamızda bulunan online rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Size en kısa zamanda cevap verilecektir.

Tüm Hakkı Saklıdır © | Tasarım ve Yazılım: RikaSoft