Kıbrıs Transfer Gizlilik ve Güvenlik

Kıbrıs Transfer firması olarak Güvenli, Konforlu ve Ekonomik ulaşım ilkelerini...

Gizlilik ve Güvenlik

İşbu sözleşmede kullanılan kavram ve kısaltmaların açıklamaları aşağıda verilmiştir.

 1.Kıbrıs Tatil Transfer: Zaliha Kiraz

 2.Site: www.kibristatiltransfer.com web sitesi.

 3.Ziyaretçi: Siteyi kişisel iletişim bilgilerini vermeden okuyarak bilgilenme amaçlı ziyaret eden, kullanan şahıs veya şahıslar.

 4.Müşteri: Siteyi kullanmak için gereken asgari bilgileri girerek geçerli bir e-mail adresini ve siteye bu yolla giriş yapan ve bunun için kişisel ve/veya kurumsal bilgilerini, hizmet detaylarını kendi rızasıyla veren kişi ya da kurumlar.

 5.Kullanıcı: Siteyi kullanan tüm ziyaretçi ve müşterilerin genel tanımıdır.

1. Gizlilik: Bu site, münhasıran Kıbrıs Tatil Transfer'e  aittir ve Kıbrıs Tatil Transfer, kullanıcılarının gizliliklerini korumakla sorumludur. Genel olarak bu gizlilik sözleşmesi, Kıbrıs Tatil Transfer tarafından toplanan ve kullanılan tüm kullanıcı bilgileri için geçerlidir. Bu Gizlilik Sözleşmesi, Kıbrıs Tatil Transfer  tarafından bu sitede toplanan bilgi ve veri türlerini; bunların nasıl kullanılıp korunduğunu ana hatlarıyla açıklamaktadır. Kıbrıs Tatil Transfer, bu sözleşmede yer alan kuralların tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmektedir. Böylelikle, iş burada yer verilen ilkelere bağlı olarak, Kıbrıs Tatil Transfer  tarafından toplanmış olan her türlü bilginin; Kıbrıs Tatil Transfer  'in ilgili hizmeti sunan bölümündeki ekibince alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklanması hususunda azami özen gösterilmektedir. Ancak bu sorumluluk, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermekte olup, bununla sınırlıdır. Site, Kıbrıs Tatil Transfer  in  ortaklık, bağlı kuruluş veya temsilcilerine ait sitelere ve gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlara uygun olan diğer sitelere bağlantılar içerebilmektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından Kıbrıs Tatil Transfer  sorumlu tutulamaz.

 2. Kişisel Bilgilerin Gizliliği: Siteyi kullanarak, site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin Kıbrıs Tatil Transfer ve bağlantılı şirketler ve temsilciler tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Site üzerinden bulunan hizmetlerimizden herhangi birini satın aldığınız sırada verdiğiniz bilgilerin tam ve doğru olduğundan sorumlusunuz. İşlemlerinizi sürdürülebilmesi için gerekli olan bilgiyi tam veya doğru olarak sağlayamamamız durumunda, web sitemizden beklediğiniz hizmeti yerine getiremememize neden olabilir. Bilgilerinizi tam ve doğru vermemenizden kaynaklanabilecek, web sitesi kullanımının ve/veya hizmetlerin aksaması durumundan Kıbrıs Tatil Transfer  hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 3. Bizimle Paylaştığınız Bilgilerin Korunması: Kıbrıs Tatil Transfer, kendisine bu sitenin ve sitede bulunan hizmetlerin kullanılması için sunulan tüm kişisel bilgi ve verileri güvenli sunucularda barındırır, varsa mali bilgilerin iletimi korunması için çeşitli güvenli teknikler kullanır.

Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz pek çok form ve veri ortamı; şifrelenerek korunmaktadır.

Girmiş olduğunuz bilgi ve veriler, hizmetlerimizin gerektirdiği şekilde ve hukuki olarak saklanması gereken süre ile sistemimizde saklanmaktadır.

4. Zaman içerisinde Kıbrıs Tatil Transfer  ve bağlantılı şirketler ve/veya temsilcileri Site yolu ile bilgisayarınıza bir küçük bir metin dosyası gönderebilir. Bu bilgiler Site sunucusu tarafından İnternet tarayıcınıza gönderilen ve daha sonra bilgisayarınızın hafızasında depolanan, küçük verilerdir. Gönderilen küçük metinler sisteminize zarar vermez. Bu uygulamayla Siteye yaptığınız tekrarlı ziyaretlerin kolaylaşması sağlanır. İnternet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek gönderilen metinlerini kabul etmeyebilir ya da bilgisayarınıza bir metin gönderildiğinde tarayıcınızın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Metinleri reddederseniz sitemizde ve diğer web sitelerinde karşılaşacağınız uygulamalar azalabilir ve bazı özellikler istenen şekilde çalışmayabilir. Bu azalan uygulamalardan ve aksaklıklardan Kıbrıs Tatil Transfer  sorumlu değildir.

 5. Sözleşme Değişiklikleri: Bu Gizlilik Sözleşmesi değişikliğe tabidir. Kıbrıs Tatil Transfer, Gizlilik Sözleşmesi'ndeki herhangi bir değişiklik sitede duyuracaktır. Site kanalıyla Kıbrıs Tatil Transfer'e gönderilen ve/veya iletilen tüm kişisel bilgileri, değiştirilmiş şekliyle Gizlilik Sözleşmesi'nin şart ve koşullarına tabidir.

 6. Bize Ulaşın: Bu Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Sözleşmesi'nin ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz [email protected] adresine yazabilirsiniz. Kıbrıs Tatil Transfer  bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

 www.kibristatiltransfer.com Gizlilik Sözleşmesi  01/01/2017 tarihinden itibaren geçerli kalacaktır.

Yardım & Destek

7 / 24 Destek

+90 (548) 860 18 18

Bizi Takip Edin

Tüm Hakkı Saklıdır © | Tasarım ve Yazılım: RikaSoft