VIP Patient Transfer Service

Hastaların Kıbrıs seyahatlerinde konforuna önem veriyoruz.

VIP Patient Transfer Service

VIP Patient Transfer Service

Kıbrıs Tatil Transfer olarak, Kıbrıs dışından gelen ve sağlık turizmi kapsamında hizmet almak isteyen hastaların operasyon öncesi ve sonrası süreçlerini konforlu bir hale dönüştürmek amacıyla VIP transfer hizmeti sunuyoruz.

Hasta sağlığının birincil derecede öneme sahip olduğu bilinciyle hizmet veren Kıbrıs Tatil Transfer Firması, VIP araç transfer ile sizi havaalanından karşılıyor, seyahatiniz boyunca otel – hastane, havalimanı, özel gezi ve etkinliklerin transferlerinde sizleri yalnız bırakmıyoruz.

Sağlık turizmi kapsamında tüm sağlık ve tıbbi operasyon amaçlı yolculuk yapan kişiler için gerekli tüm salgın ve Covid-19 önlemleri alınmış, düzenli dezenfekte işlemleri yapılan araçlarımız ile konforlu ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunuyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sağlık Kuruluşları

 Doğuş Tüp Bebek Merkezi

Doğuş Tüp Bebek Merkezi hizmet kalitesi, teknolojik donanımı, tecrübeli kadrosu, hasta memnuniyeti ve gebelik başarı oranları ile Kıbrıs’ın en çok tercih edilen tüp bebek merkezleri arasındadır. Başta Avrupa olmak üzere Afrika, Amerika, Avustralya ve Asya’dan çok sayıda hastanın çocuk sahibi olmasına katkıda bulunmaktadır.

Kıbrıs Obezite Cerrahi Merkezi

Kıbrıs’ın en kapsamlı Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezi olan Kıbrıs Obezite ekibi gerek yurt içi gerekse yurtdışından çok sayıda hastanın güvenle başvurduğu merkezlerimizdendir.

 CyprusMedi Saç Ekimi Merkezi

CyprusMedi Saç Ekimi Merkezi, en iyi saç ekimi teknikleri başta olmak üzere saç dökülmesi tedavisinde Kıbrıs’ta hizmet vermektedir. Tecrübeli ekibi ile Kıbrıs’ın en iyi saç restorasyon merkezidir.

 

VIP Hasta Transfer Hizmeti Online Rezervasyon

SUPPORT LINE

7 / 24 Support

+90 (548) 860 18 18

Follow Us

Tüm Hakkı Saklıdır © | Tasarım ve Yazılım: RikaSoft